Únor

V měsíci únoru jsme se konečně dočkali sněhové nadílky. Na sníh jsme se hodně těšili a pořádně jsme si ho užili. Postavili jsme si i malého sněhuláka. Ve Valentýnské dílně jsme tvořili papírová srdíčka pro své nejmilejší, ve Vařeníčku jsme si vykrajovali sýrová srdíčka, ta jsme potom s chutí snědli.

Velkou sportovní oslavou v únoru byla OLYMPIÁDA, my jsme si nakreslili olympijskou vlajku.

Největší únorový zážitek byl KARNEVAL. Udělali jsme si čepice a byli z nás šašci. V tělocvičně jsme si zasoutěžili i zatancovali. Moc jsme si to užili.